Czym jest life coaching?

Life Coaching to proces, który korzystając z technik i narzędzi szeroko rozumianego coachingu, wykorzystuje je do rozwiązywania trudności dnia codziennego oraz zwiększania własnej efektywności.

Life Coaching to nauka tego jak samemu, za pomocą różnego rodzaju technik i narzędzi można radzić sobie z codziennymi trudnościami. Life Coaching daje przede wszystkim możliwość rozwiązywania spraw, z którymi do tej pory sobie nie radziliśmy albo sprawiały nam one kłopoty. Pozwala również odkrywać nowe sposoby rozwiązywania problemów oraz uczy wyciągać z nich wnioski. Jest to również proces nastawiany na osiąganie konkretnych rezultatów, budowania świadomości, nabierania dystansu do wielu codziennych spraw oraz spojrzenie na problemy z całkowicie nowej perspektywy.

Zapisz się na coaching

Mogę Ci pomóc…

zaakceptowac-siebie

Zaakceptować siebie

Skończ z nadmierną krytyką i krzywdzeniem własnej osoby. Dzięki wspólnej pracy nauczysz się doceniać i akceptować siebie za to kim jesteś.

zbudowac-zdrowe-rekacje-z-ludzmi

Zbudować zdrowe relacje z ludźmi

Dzięki technikom skuteczniej komunikacji dowiesz się w jaki sposób rozmawiać z innymi ludźmi, tworząc tym samym dużo lepsze relacje.

odkryc-to-co-dka-ciebie-naprawde-wazne

Odkryć to, co dla Ciebie naprawdę ważne

Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było gdybyś wiedział dokładnie, co chcesz robić oraz w jaki sposób to zrealizować? Dzięki własnym celom oraz odpowiednio dobranej strategii działania, razem przybliżymy Cię do osiągnięcia Twoich celów.

stworzyc-swiat-w-ktorym-sam-chcesz-zyc

Stworzyć świat w którym sam chcesz żyć

Masz wiele planów, które chciałbyś zrealizować jednak na drodze do ich osiągnięcia wciąż napotykasz jakieś przeszkody? Pracując wspólnie pomogę Ci w osiągnąć to, co do tej pory było jedynie w swerze twoich marzeń.

odnalexc-cele-ktore-chcialbys-zrealizowac

Odnaleźć cele, które chciałbyś zrealizować

Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było gdybyś wiedział dokładnie, co chcesz robić oraz w jaki sposób to zrealizować? Dzięki własnym celom oraz odpowiednio dobranej strategii działania, razem przybliżymy Cię do osiągnięcia Twoich celów.

Jak byś chciał pracować?

email

E-mail

Sesja prowadzona przez email.
Odpowiedź w ciągu 24h w tygodniu roboczym.

50zł

skype

Skype

Sesja prowadzona jest w trybie
online przez komunikator Skype.

150zł

spotkanie

Spotkanie

Sesja prowadzona indywidualnie
podczas spotkania sam na sam.

200zł

Umów się

Pisz śmiało: