|

Nawyk samodyscypliny w pracy – konkurs z książkami do wygrania

Postać Neil’a Flore miałem okazję przedstawić Ci już dwu krotnie opisując i recenzując jego książki. Dziś natomiast mam przyjemność poinformować Cię, że z okazji wydania książki „Nawyk samodyscypliny w pracy” wraz z wydawnictwem Sensus, przygotowałem konkurs w którym do wygrania są 2 egzemplarze tej właśnie książki.

Konkurs - Nawyk samodyscypliny w pracy

Dr Neil Fiore to znanym wykładowca, trener, psycholog, a także autor książek o produktywności. Jest uważany za eksperta w dziedzinie osiągania optymalnych wyników oraz zwiększania wydajności. Jest mówcą i organizuje na całym świecie szkolenia dla takich firm jak AT&T, Bechtel Corporation, Levi Strauss & Co.

Czego możesz spodziewać się po książce? Jest ona napisana w sposób prosty, co sprawia, że czyta się ją bardzo szybko. Autor zamiast zajmować się popularnym dziś „wodolejstwem” opisuje narzędzia, które z powodzeniem stosuje od wielu lat. Książka dzięki zamieszczonym w niej pytaniom i dużej ilości ćwiczeń, w prosty sposób przekazuje praktyczną wiedzę, dlatego też warto mieć ją w swoich zbiorach.

Zadanie konkursowe

nawyk-samodyscypliny-w-pracy

Aby książka trafiła właśnie do Ciebie poniżej znajdziesz 3 pytania, wybierz jedno z nich i opowiedz jak je rozumiesz. Odpowiedz wraz z wybranym pytaniem zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na moim fanpagu. Pamiętaj, żeby tekst był zwięzły i zawierał tylko Twoje przemyślenia. Oto pytania:

    1. Jak rozumiesz pojęcie „nawysku samodyscypliny”.
    2. Co Twoim zdaniem należy zrobić aby stać się osobą zdyscyplinowaną.
    3. Dlaczego samodyscyplina jest tak ważnym elementem osiągania sukcesów.

Ze wszystkich komentarzy zamieszczonych do poniedziałku 3 marca do godziny (22:00), rozlosuje dwie osoby, które moim zdaniem umieściły najciekawszy wpis. Zwycięzcy zostaną poinformowani w komentarzu jak i skontaktuje się z nim osobiście za pomocą komunikatora.

Zapraszam do komentowania!. Książka czeka właśnie na Ciebie.


Kiedy boimy się po raz pierwszy

Kiedy boimy się do kogoś podejść, zamienić z nim kilka zdań, kiedy mamy przekonanie, że rozmawianie z nieznany człowiekiem jest głupie. Wystarczy zrobić pierwszy krok, zamienić jedno zdanie, aby przekonać się, że nie jest to prawda. Kiedy boimy się odezwać w nieswoim języku, powiedzieć choć jedno zdanie, kiedy mamy przekonanie, że nie jesteśmy w tym […]

Dlaczego nawyki kształtują nasze życie

Gdyby kształtowanie nawyków należało do prostych czynności, każdy z nas bez większych problemów byłby w stanie modyfikować i wyrabiać w sobie te nawyki, na których mu najbardziej zależy. Potrzeba porannego wstawania dla sporego grona śpiochów przestałaby być problemem, w końcu wiedzieliby, że położenie się wcześniej spać ułatwiałoby im wstawanie. Wiele osób skończyłoby także z nieregularnym i […]

Technika pomodoro

Technika pomodoro to jedna z popularniejszych, znana na całym świecie technika zarządzania czasem. Technika pomodoro została wymyślona przez Francesco Cirillo w latach 80 ubiegłego wieku. Nazwa techniki powstała dzięki kuchennemu zegarkowi, którego Francesco używał podczas pracy do zarządzania swoim czasem. Można przypuszczać, że czasomierz miał na swojej skali jedynie 25 minut, co w efekcie doprowadziło […]